ZKUŠENOST A PROFESIONALITA

Naše společnost Intemo je na trhu již více než 25 let. Vyrostli jsme v největší dřevařské centrum na Jindřichohradecku  – firma se postupně rozšiřovala a dnes můžeme nabídnout kompletní dřevařský sortiment pro profesionály i hobíky. Svým zákazníkům se věnujeme s nejvyšší péčí a profesionalitou.

 

Slovo majitelů

„Jsme rodinná firma a chceme, aby se u nás zákazníci cítili dobře – a to jak kutilové a stavebníci, tak i profesionální truhláři a tesaři, kteří si k nám denně přijíždějí pro materiál.

Naleznete u nás zázemí a pomoc odborníků, kteří zodpoví vaše otázky, zajistí servis, vysvětlí vám rozdíly mezi nabízenými značkami a doporučí nejlepší řešení při nákupu materiálu, nástrojů i nářadí. Zároveň nabízíme navazující služby, jako je třeba pokládka podlahy, kterou si u nás vyberete, nebo dovoz nakoupeného materiálu.

Doufáme, že i Vy se stanete naším stálým zákazníkem, který se k nám rád znovu vrací.“

Vláďa a Miloš Bednářovi – jednatelé společnosti Intemo

vše od dřeva

V Intemu najdete nejširší sortiment dřevařského materiálu od stavebního dřeva, přes plošné materiály (OSB a Cetris desky, DTD desky, hobry, laminované nebo MDF desky, sololity, překližky atd.), dekorativní materiály (kovolamináty a lamináty), dveře a dveřní polotovary,  parapety, nábytková dvířka, palubky, dřevo na fasády, terasy přes podlahové krytiny až po palivové dřevo – takže vše, co potřebujete na stavbě, v tesařské nebo truhlářské dílně.

Náš dřevařský sortiment

Stavební dřevo

Nábytkové dřevo

Podlahy, dveře

Kování
stavební i nábytkové

Palubky

Terasy a fasády

Nástroje a nářadí

V naší prodejně najdete nářadí a nástroje pro práci se dřevem, ale i pro stavebníky. Spolupracujeme s kvalitními značkami, které nabízejí výrobky v různých cenových hladinách – takže si vybere kutil i nejnáročnější profesionální tesař nebo truhlář. Nejprodávanějšími jsou kotoučové, ponorné a okružní pily a příslušenství – pilové kotouče. Máme výběr z různých značek brusek (kartáčové, pásové, excentrické) a brusných materiálů. V naší prodejně najdete tak různé druhy úložných systémů: boxy, kufry, organizéry od firmy Kistenberg. V nabídce najdete i vysavače, odsavače, odsávací hadice.

AKU a elektrické nářadí

Nástroje

Vzduchové nářadí

Brusiva

Služby

Naše nabídka je opravdu kompletní – kromě dřevařských materiálů nabízíme pokládku podlah, obklady sádrokartonem nebo další suché stavby. Samozřejmostí jsou služby nářezového centra, kde materiál upravíme podle vašich požadavků. Standardní je i nabídka rozvozu materiálu. Logistické služby nabízíme jak stavebním a truhlářským firmám, tak i drobným stavebníkům.

 

Nářezové centrum

Doprava

Repase

Suchá stavba