ZKUŠENOST A PROFESIONALITA

Naše společnost Intemo je na trhu již více než 25 let. Vyrostli jsme v největší dřevařské centrum na Jindřichohradecku  – firma se postupně rozšiřovala a dnes můžeme nabídnout kompletní dřevařský sortiment pro profesionály i hobíky. Svým zákazníkům se věnujeme s nejvyšší péčí a profesionalitou.

 

Slovo majitelů

„Jsme rodinná firma a chceme, aby se u nás zákazníci cítili dobře – a to jak kutilové a stavebníci, tak i profesionální truhláři a tesaři, kteří si k nám denně přijíždějí pro materiál.

Naleznete u nás zázemí a pomoc odborníků, kteří zodpoví vaše otázky, zajistí servis, vysvětlí vám rozdíly mezi nabízenými značkami a doporučí nejlepší řešení při nákupu materiálu, nástrojů i nářadí. Zároveň nabízíme navazující služby, jako je třeba pokládka podlahy, kterou si u nás vyberete, nebo dovoz nakoupeného materiálu.

Doufáme, že i Vy se stanete naším stálým zákazníkem, který se k nám rád znovu vrací.“

Vláďa a Miloš Bednářovi – jednatelé společnosti Intemo

vše od dřeva

V Intemu najdete nejširší sortiment dřevařského materiálu od stavebního dřeva, přes plošné materiály (OSB a Cetris desky, DTD desky, hobry, laminované nebo MDF desky, sololity, překližky atd.), dekorativní materiály (kovolamináty a lamináty), dveře a dveřní polotovary,  parapety, nábytková dvířka, palubky, dřevo na fasády, terasy přes podlahové krytiny až po palivové dřevo – takže vše, co potřebujete na stavbě, v tesařské nebo truhlářské dílně.

Náš dřevařský sortiment

Stavební dřevo

Nábytkové dřevo

Podlahy, dveře

Kování
stavební i nábytkové

Palubky

Terasy a fasády

Nástroje a nářadí

V naší prodejně najdete nářadí a nástroje pro práci se dřevem, ale i pro stavebníky. Spolupracujeme s kvalitními značkami, které nabízejí výrobky v různých cenových hladinách – takže si vybere kutil i nejnáročnější profesionální tesař nebo truhlář. Nejprodávanějšími jsou kotoučové, ponorné a okružní pily a příslušenství – pilové kotouče. Máme výběr z různých značek brusek (kartáčové, pásové, excentrické) a brusných materiálů. V naší prodejně najdete tak různé druhy úložných systémů: boxy, kufry, organizéry od firmy Kistenberg. V nabídce najdete i vysavače, odsavače, odsávací hadice.

AKU a elektrické nářadí

Nástroje

Vzduchové nářadí

Brusiva

Služby

Naše nabídka je opravdu kompletní – kromě dřevařských materiálů nabízíme pokládku podlah, obklady sádrokartonem nebo další suché stavby. Samozřejmostí jsou služby nářezového centra, kde materiál upravíme podle vašich požadavků. Standardní je i nabídka rozvozu materiálu. Logistické služby nabízíme jak stavebním a truhlářským firmám, tak i drobným stavebníkům.

 

Nářezové centrum

Doprava

Repase

Suchá stavba

POMáháme

 

 

Společnost Intemo dlouhodobě finančně podporuje neziskové organizace, které působí na Jindřichohradecku. Našimi partnery jsou Otevřená okna, která zajišťují široké spektrum pomoci lidem s handicapem nebo Hospic svatého Kleofáše, který pomáhá těžce nemocným a jejich blízkým.