vše od dřeva na jednom místě

Kvalita, příznivé ceny, široký výběr a perfektní servis – to vše najdete v Intemu. Přijďte si vybrat do naší prodejny, kde vám také odborně poradíme, jaký materiál vybrat.

Dřevo i plošné materiály, jako jsou materiály pro výrobu nábytku nebo OSB desky, překližky vám nařežeme a olepíme  na míru v našem formátovacím centru. Další služby, jako výřezy na dřezy nebo spoje pracovních desek jsou pro nás samozřejmostí.

Nabízíme prodej plošného tesařského materiálu (dřevotřískové desky, překližky, spárovky, OSB desky), ale také vše od dřeva, co potřebujete při stavbě nebo při výrobě nábytku (kuchyňské pracovní desky nebo dvířka, lamina, kování). Vedle dřeva nabízíme také

Stavební řezivo

Dřevotřískové, OSB, Durélis, KVH-BSH hranoly, vodovzdorné překližky, prkna a střešní latě, palubky, podlahovky, materiály pro výrobu teras a fasádních dřevěných obkladů.

Nábytkové materiály

Laminované desky v nejširším barevném provedení, pracovní kuchyňské desky a dvířka, kování, nábytkové ABS hrany a další doplňky.

Podlahy a dveře

Široký výběr podlahových krytin od kvalitních třívrstvých masivních dřevěných podlah přes plovoucí až k vinylovým podlahám značky Floor Forever nebo dřevěné parkety. Dveře s různými designy od značek Porta, Eurowood, Sepos, Sapeli.

Kování nábytkové i stavební

Kompletní nabídka kování pro  kuchyně, vestavěné skříně  nebo jiné skladovací systémy (úchytky, panty, háčky, koše, výklopy a další nábytkářský materiál).

Palubky a podlahovky

Pro  venkovní i vnitřní použití v různých šířkách. V naší nabídce jsou palubky a podlahové z různých dřevin – smrk, borovice, modřín, osika, olše (do sauny). V různých šířkách a úpravách. 

Fasády a terasy

Obklady a terasy ze sibiřského modřínu, tepelně upravené borovice (Thermowood), případně exotické dřeviny a dřevoplast vyznačující se extrémní trvanlivostí.